Kurumsal

Kliniğimiz, holistik bir tıp anlayışıyla, geleneksel ve modern tıp uygulamalarının birbirini tamamlama ilkesi ile sağlık hizmeti verdiğimiz bir şifahanedir. 

Burada, geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamalarından akupunktur/akufrekans merkezli bir bakış açısıyla sağlık sorunlarına çözüm aranmaktadır. 

Kliniğimizde, bize başvuran danışanlarımıza bir nevi sağlık danışmanlığı hizmeti de vermekteyiz. Bu ise özellikle sağlıklı yaşam tarzı, spor, diyet gibi konularda yaşamın içinden, bizim de yapmakta olduğumuz pratik uygulamalar ve öneriler şeklinde gerçekleşmektedir.

Kliniğimizin ayırtedici özelliği ise, bir saatlik akufrekans seanslarında danışanlarımızla oturup gerek hastalıklarıyla ilgili gerekse yaşamla ilgili sohbetlerimizdir. Bu ise, insanlarda psikolojik sağaltımı sağlamaktadır.

Kliniğimizde ayrıca turizm sağlığı ve sağlık turizmiyle ilgili hizmetler verilmektedir.

AKUFREKANS NEDİR?

Geleneksel ve modern tıbbın birleştiği yeni bir alandır. Akupunkturun binlerce yıllık felsefesi ve tedavilerinin modern bilimle açıklanması, geliştirilmesi ve biyofrekans yöntemiyle uygulanması esasına dayanır. Bilimsel açıklamalar quantum düzeyinde  enerji/titreşim ilkelerine göre yapılır. 

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım