Korona Virüsten Korunmak İçin Biyofrekans
13 Şubat 2021

Korona Virüsten Korunmak İçin Biyofrekans

Korona virüs salgını gibi enfeksiyonlardan korunmak için "sosyal mesafe" ve "hijyen" kurallarına uyulmalı; bunun için özellikle kapalı ve kalabalık mekanlarda diğer insanlarla 1-2  mt mesafede durmalı, bu ortamlarda maske ve eldiven takmalı, bugünlerde sık sık  eller doğru şekilde yıkanmalı, temizlemeden ellerle ağza, burna ve gözlere dokunmamalı, dışarıdan eve gelindiğinde kıyafetler değiştirilmeli ve duş alınmalı, kronik hastalığı olanlarla ve 60 yaş üzerindekilerle, bulaştırma riskini azaltmak için yakınlarımız bile olsalar aynı kapalı ortamlarda bulunmamaya çalışılmalı. Bunlar haricinde organizmanın normal çalışmasını devam ettirmek için bol su içmeli, sağlıklı gıdalar tüketmeli, bu sıralar multivitamin takviyeleri de almalı, bedeni dinç tutmak için egzersizler yapmalı. 

Tüm bunlara ek olarak bağışıklık sistemini desteklemek ve güçlü kılmak için kliniğimizde uygulanan detoks ve immün sistem seanslarından faydalanabilirsiniz. 

(Koronavirüs Destek Programı günaşırı yapılan birer saatlik 3 seanstan oluşmaktadır. Biyofrekans cihazı titreşimsel enerji yöntemiyle non-invazif olarak organizmayı temizlemekte, bağışıklık sistemini aktive etmektedir. Detaylı bilgi için whatsapp: 0544 309 79 78)

Dr. Emin Ali Tutuncu

( instagram: @eminalitutuncu – wa.me/0905443097978 )

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım